2017 в снимки
CS:GO

Събрахме едни от най-запомнящите се моменти през 2017 година в снимки.

За да ви подготвим за 2018, нека преминем първо през 2017-та, която стартира с доминацията на Astralis, последвано от желанието на SK да седнат на трона и завърши с битката FaZe vs SK.

Ето ги и самите снимки:

(28 Януари, 2017, ELEAGUE Major)

Легендите от Virtus.pro, изкачващи сцената на ELEAGUE Major. Поляците успяха да победят SK на полу-финала, но не успяха да направят това срещу Astralis на самия финал.

(29 Януари, 2017, ELEAGUE Major)

Питър "dupreeh" Расмусен е изключително щастлив, след победата на неговия отбор Astralis срещу Virtus.pro с 2-1 във финала, за да станат Шампиони на ELEAGUE Major в Атланта, Джорджа.

(19 Февруари, DreamHack, Лас Вегас)

Virtus.pro отново показаха, че могат да се борят срещу най-добрите, като победиха както Astralis, така и SK за да станат шампионите на DreamHack, Лас Вегас и да приберат наградния фонд - $200,000

(5 Март, IEM Katowice)

Astralis изглеждаха непобедими в Полша, като спечелиха финала с 3-1 срещу FaZe и с това вдигнаха и трофея в Катовица.

(9 Април, SL i-League StarSeries Season 3 Finals)

Фин "karrigan" Андерсен и публиката. Едва ли има по-добро дуо...

Неговият отбор FaZe спечели с 2-1 срещу Astralis в Киев, Украйна и прибра $125,000.

(1 Юни, ESL Pro League Season 5 Finals)

Ръсел "twistzz" Ван Дълкен помогна на Liquid да стигнат до полу-финал в Далас, Тексас, Съединените Щати, след победа над EnVyUs с 2-1.

(29 Юни, PGL Major Krakow Main Qualifier)

Отборът на Дан "apex" Мадасклер - G2 бяха доста успешни на квалификацията, завършвайки в топ 2 и си осигуриха класиране за Major-а.

Това не спря французина да покаже своите емоции, в "по-кофти" моментите.

(9 Юли, ESL One Cologne)

SK бяха непобедими в Германия, побеждавайки FaZe с 2-0 в полу-финала и Cloud9 във финала с 3-0 и така спечелиха и самия турнир.

(10 Юли, Round 31 Football Match)

Virtus.pro и SK изиграха 5 срещу 5 футболен мач, спечелен от SK с 5:4, след ESL One Cologne.

(14 Юли, DreamHack Open Valencia)

Пуджан "FNS" Мехта е в шок, след като неговия отбор не можа да затвори картата в тяхна полза срещу Red Reserve, в последния мач от група Б.

Американците водеха с 15-12, когато Кенет "koosta" Суен тръгна да обезврежда без "кит", докато FNS имаше такъв в него и така загубиха рунда, след като времето не стигна на koosta да обезвреди бомбата. Така Red Reserve се върнаха в мача и след това даже го спечелиха след дузпи.

(23 Юли, PGL Major Krakow)

Бразилските фенове пристигнаха в Краков и се опитаха да помогнат на Immortals, но те загубиха от Gambit във финала и трябваше да се задоволят с второто място.

Gambit спечелиха PGL Major, въпреки това, че никой не даваше надежди те да постигнат нещо.

(1 Септември, DreamHack Masters Malmö)

Александър "s1mple" Костилиев и компания срещнаха Renegades. 20-годишният играч винаги играе с много страст и това може да се види и в реакциите му.

Олоф "olofmeister" Кайбер и първият му LAN с FaZe за съжаление не приключи добре, като отборът дори не излезна от груповата фаза.

(9 Септември, ESG Tour Mykonos)

Liquid изиграха много добри мачове в Гърция, но загубиха финала с 3-2 срещу Mousesports.

(12 Ноември, iBUYPOWER Masters)

Cloud9 доминираха през целия турнир в Санта Ана, Калифорния и спечелиха срещу Renegades във финала с 2-0 за да станат шампиони.

(14 Ноември, IEM Oakland)

Първият турнир на Лукас "steel" Лопес с отбора на Liquid. Въпреки последното место, заето от отбора, бразилецът винаги показваше радостта си.

(19 Ноември, IEM Oakland)

NiP ни припомниха кои са, след като спечелиха IEM Oakland. Шведите срещнаха FaZe на финала и победиха след страхотна игра на младия талант REZ.

(25 Ноември, BLAST Pro Series Copenhagen)

SK наблюдават FaZe, докато те играят последната си карта от груповата фаза срещу Astralis. Благодарение на това, че Astralis победиха, SK си гарантираха 2-то място в групата и в последствие спечелиха и турнира.

(2 Декември, DreamHack Open Winter)

Гледката от плейофната фаза на DreamHack Open Winter в мача между Na'Vi и Heroic.