Двойно Българско участие на квалификацията за Copenhagen Games
CS:GO

Двойно Българско участие на квалификацията за Copenhagen Games

Над 100 отбора ще се борят за място на финалите на Copenhagen Games 2018.

Четирите отбора, които стигнат до полу-финалите автоматично се класират за финалите, където ще се присъединят към квартета Heroic, North, Quantum Bellator Fire и Kinguin.

Общо $100,000 ще бъдат дадени като награда, а половината отиват при победителя.

Tricked, които спечелиха миналогодишното издание, сега носят цветовете на Singularity, а другите интересни отбори са съставът на Hiko - Rogue, както и Imperial, Windigo и LDLC. Няма как да не отбележим и Българските състави на Windigo и MK, които ще участват в квалификацията, започваща точно в 12:00 Българско време.

Ето и групите:

Group 1 Group 2
Denmark Naevermind Denmark KPG
Norway Nofo FHS Europe LDLC
Bulgaria Windigo Denmark maskaijns
   
Group 3 Group 4
Denmark FALCONS Denmark Ferrari Peek Gods
Europe Imperial Norway Nux
Denmark p0pdrenge Germany Sprout
   
Group 5 Group 6
Denmark Fragsters United States Rogue
Denmark Untitled Denmark its ok
Denmark katpapizza Denmark struggletony
   
Group 7 Group 8
Serbia Valiance Germany ALTERNATE aTTaX
Denmark Atlando Norway Kingpins
Denmark KOKANIN Denmark slaslan
   
Group 9 Group 10
Sweden Singularity United Kingdom Epsilon
Denmark Digital Regiment Sweden Granit
Denmark GSC Sharks Denmark Team123
   
Group 11 Group 12
Denmark Tricked Sweden Red Reserve
Denmark ImmuNe Sweden Fox Stratos
Denmark Hammered Denmark h4rr1-p0tt3r
   
Group 13 Group 14
Romania Nexus Europe Asterion
Denmark Facutvivas Denmark eShooting
Norway Nordic Warthogs Denmark faBB
Sweden XD1234XD Netherlands Trust
   
Group 15 Group 16
Finland SuperJymy Norway NOREG
Denmark key2success Denmark Homeless
Sweden GeckoGang Denmark Fucksnekunflaek
   
Group 17 Group 18
Finland iGame.com Sweden Property
Denmark Dreamzone Denmark werewe
Denmark Sørby Academy Norway Momentum.air
Denmark We Enjoy Denmark Digital Warfare
   
Group 19 Group 20
Denmark Wicked Denmark Squared
Estonia WASD Norway wOrldklaN
Denmark Memorable Denmark XI
Denmark Girls' Legion Denmark Drots Ts
   
Group 21 Group 22
Poland x-kom Denmark Tricked Academy
Denmark TDJSF Sweden Clean Sweep
Sweden Full Kareta Sweden Marskalk
Denmark CRAFTED Denmark HHR El-teknik
   
Group 23 Group 24
Bulgaria MK United Kingdom Endpoint
Denmark Spirifex Denmark AGF
Denmark Singularity Academy Sweden Dead Pixels
Denmark Dexterity Denmark Sørby PG2
   
Group 25 Group 26
Denmark LPSP Denmark Sørby PG1
Czech Republic GRAVITY Norway Nordavind
Denmark Suprlative Norway Bitfix
Denmark APOC Denmark 5Rats
   
Group 27 Group 28
Finland NYYRIKKI Denmark .X
Sweden $upahotfire Denmark Dark Origin
Denmark Lyngby Vikings Denmark EMASTERS
Denmark Cervos MIX Sweden BLG
   
Group 29 Group 30
Denmark Serenic Denmark jQntefabrikkeN
Denmark Ignite Denmark Quantaya Academy
Denmark Pulsive Hungary ROG-Warriors
Norway illusions Sweden Singularity Academy
   
Group 31 Group 32
Denmark Quantaya Europe Vexed
Denmark Ambush Netherlands Defusekids
Denmark Great Danes Denmark Stanislaw
Denmark mereendesport Denmark Vantage

 

 

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар