DreamHack Marseille: Ръководство за зрителите
CS:GO

DreamHack Marseille: Ръководство за зрителите

DreamHack Marseille започва след по-малко от 48 часа, така че колегите от HLTV са подготвили малък гид за зрителите.

Събитието, с награден фонд от $250,000 ще започне на 18-ти Април и ще продължи до 22-ри Април в Dôme de Marseille. 

Ще има четири GSL групи, всяка с по четири отбора. Първите срещи и срещите от елиминациите ще бъдат във формат Best of 1 (Bo1), а решаващите срещи ще бъдат Best of 3 (Bo3).

След 3-дневна борба, по 2 отбора от всяка група ще се класират за финалите, които ще се провеждат във формат Bo3, но отборите няма да получат втори шанс след това, а ще бъдат елиминирани директно.

Първенецът ще спечели $100,000, а неговия подгласник ще прибере $50,000. 

Ето ги и групите:

Group A Group B
Europe FaZe Europe mousesports
United States Cloud9 Brazil SK
France G2 Sweden NiP
France EnVyUs Serbia Valiance
   
Group C Group D
Sweden fnatic North America Liquid
Ukraine Natus Vincere Denmark Astralis
Australia Renegades Turkey Space Soldiers
China TyLoo Kazakhstan Gambit

 

График:

 

Сряда, 18-ти Април
13:00 Europe FaZe vs. France EnVyUs BO1
13:00 Europe mousesports vs. Serbia Valiance BO1
14:30  United States Cloud9 vs. France G2 BO1
14:30  Brazil SK vs. Sweden NiP BO1
16:00  Sweden fnatic vs. China TyLoo BO1
16:00  North America Liquid vs. Kazakhstan Gambit BO1
17:30  Ukraine Natus Vincere vs. Australia Renegades BO1
17:30  Denmark Astralis vs. Turkey Space Soldiers  BO1
19:00  Група A елиминационен мач BO1
19:00  Група B елиминационен мач BO1
20:30  Група C елиминационен мач BO1
20:30  Група D елиминационен мач BO1
 
Четвъртък , 19-ти Април
11:00 Група A мач на победителите BO3
14:00 Група B мач на победителите BO3
17:00 Група C мач на победителите BO3
20:00 Група D мач на победителите BO3
 
Петък , 20-ти Април
11:00 Група A решаващ мач BO3
14:00 Група B решаващ мач BO3
17:00 Група C решаващ мач BO3
20:00 Група D решаващ мач BO3
 
Събота , 21-ви Април
11:00 Четвъртфинал #1 BO3
14:00 Четвъртфинал #2 BO3
17:00 Четвъртфинал #3 BO3
20:00 Четвъртфинал #4 BO3
 
Неделя , 22-ри Април
12:00 Полуфинал #1 BO3
15:00 Полуфинал #2 BO3
19:00 ФИНАЛ BO3

 

Ето и хората, които ще ви забавляват на малкия (или пък големия) екран:

Основен Стрийм:

United Kingdom Алекс "Machine" Ричардсън - Водещ на анализаторите

United States Трес "stunna" Сарантъс - Репортер

Serbia Янко "YNk" Паунович - Анализатор
Australia Чад "SPUNJ" Бърчил - Анализатор
United States Шон "seang@res" Гарес – Анализатор

Denmark Андерс Блум – Коментатор
United States Джейсън "moses" О'Туул – Коментатор
United Kingdom Хенри "HenryG" Гриър – Коментатор
United Kingdom Винс Хил – Коментатор

Втори стрийм: 

United Kingdom Хюго Байрън – Коментатор
India Суден "Bleh" Уаенгбам – Коментатор

Наградният фонд ще се разпредели по следния начин:

1. - $100,000
2. - $50,000
3-4. - $22,000
5-8. - $10,000
9-16. - $2,000

 

Източник: HLTV

 

 

Няма коментари

Напиши коментар