ELEAGUE Premier: ръководство за зрителя
CS:GO

ELEAGUE Premier: ръководство за зрителя

Скоро стартира ELEAGUE Premier 2018, а тук може да намерите пълният график на събитието.

G-Fuel Arena, в Атланта, ще бъде отново домакин на ELEAGUE Premier, след като веднъж беше на Boston Major.

Топ 6 отборите в света, плюс fnatic (8-ми) и Cloud9 (14-ти) ще се борят в следващите девет дни, във формат Bo3, с двойна елиминация (групова фаза) и след това ще отидат на плейофите, които ще бъдат единична елиминация.

Дебютът на Tarik "tarik" Celik за MIBR, както и завръщането на Olof "olofmeister" Kajbjer във FaZe са две от най-големите новини за това събитие, както и това, че Cloud9 ще играе с двама заместници в лицето на Maikil "Golden" Selim и Martin "STYKO" Styk.

Ето и групите:

Group A
Denmark Astralis
North America Liquid
Brazil MIBR
United States Cloud9

Group B
Ukraine Natus Vincere
Europe FaZe
Europe mousesports
Sweden fnatic

Груповата фаза ще се провежда до сряда, 25-ти юли, а плейофите ще се проведат през следващия уикенд, след като бъде дадена почивка на играчите, която ще бъде два дни.

Пълният график за турнира изглежда така:

Събота, 21-ви юли
21:00 - Denmark Astralis vs. United States Cloud9| BO3
~00:00 - North America Liquid vs. Brazil MIBR | BO3

Неделя, 22-ри юли
21:00 - Ukraine Natus Vincere vs. Sweden fnatic | BO3
~00:00 - Europe FaZe vs. Europe mousesports | BO3

Понеделник, 23-ти юли
21:00 - Group A мач на победителите | BO3
~00:00 - Group B мач на победителите | BO3

Вторник, 24-ти юли
21:00 - Group A елиминационен мач | BO3
~00:00 - Group B елиминационен мач | BO3

Сряда, 25-ти юли
21:00 - Group A решаващ мач |BO3
~00:00 - Group B решаващ мач | BO3

Събота, 28-ми юли
21:00 - Полуфинал #1 | BO3
~00:00 - Полуфинал #2 | BO3

Неделя, 29-ти юли
21:00 ФИНАЛ | BO3

Alex "Machine" Richardson ще бъде водещ на шоуто, а Sue "Smix" Lee ще прави интервюта, между мачовете. Janko "YNk" Paunovic ще бъде водещият анализатор, а две дуота коментатори ще следят екшъна.

Пълният състав от таланти, които ще предават шоуто на английски език може да видите тук:

 

United Kingdom Alex "Machine" Richardson - Водещ
United States Sue "Smix" Lee - Репортер

Serbia Janko "YNk" Paunovic - Анализатор

United Kingdom James Bardolph - Caster / Анализатор
United Kingdom Daniel "ddk" Kapadia - Коментатор / Анализатор
Denmark Anders Blume - Коментатор / Анализатор
United States Jason "moses" O'Toole - Коментатор / Анализатор

 Разпределението на наградния фонд ще стане по следния начин:

1. - $500,000
2. - $200,000
3-4. - $80,000
5-6. - $40,000
7-8. - $30,000

Няма коментари

Напиши коментар