FACEIT Major New Challengers stage: Наръчник на зрителя
CS:GO

FACEIT Major New Challengers stage: Наръчник на зрителя

Ето и цялата информация, от която ще имате нужда преди фазата New Challengers за FACEIT Major.

The New Challengers Stage ще се проведе на стадион Twickenham в Лондон, Англия, от 5-9 септември, като ще участват 16 отбора.

Груповата фаза ще бъде в Swiss формат, а отборите с три победи ще се класират за фаза New Legends, от друга страна, отборите с три загуби ще бъдат елиминирани, след завършване на петте кръга от мачове.

FACEIT ще използват Buchholz системата, като последния кръг от мачове ще бъде във формат Bo3.

Осем отбора се класираха за FACEIT Major New Challengers stage, чрез Minor-ите, докато останалите отбори бяха поканени, след като завършиха на последните осем места от ELEAGUE Major Boston (New Legends Stage).

Ето и всички отбори:

Denmark Astralis
Germany BIG
Kazakhstan Gambit
North America Liquid
Denmark North
Turkey Space Soldiers
Russia Vega Squadron
Poland Virtus.pro

North America compLexity
United States Rogue
Australia Renegades
China TYLOO
Other HellRaisers
Russia Spirit
Sweden NiP
Denmark OpTic

График:

Сряда, 5-ти септември
12:00 - Turkey Space Soldiers vs. United States Rogue | BO1
13:30 - Poland Virtus.pro vs. Sweden NiP | BO1
15:00 - Kazakhstan Gambit vs. China TYLOO | BO1
16:30 - Germany BIG vs. Australia Renegades | BO1
18:00 - Russia Vega Squadron vs. Russia Spirit | BO1
19:30 - Denmark North vs. Other HellRaisers | BO1
21:00 - North America Liquid vs. Denmark OpTic | BO1
22:30 - Denmark Astralis vs. North America compLexity | BO1

Четвъртък, 6-ти септември
12:00 - Swiss Рунд 2 Мач 1 (1-0 отбори) | BO1
13:30 - Swiss Рунд 2 Мач 2 (1-0 отбори) | BO1
15:00 - Swiss Рунд 2 Мач 3 (1-0 отбори) | BO1
16:30 - Swiss Рунд 2 Мач 4 (1-0 отбори) | BO1
18:00 - Swiss Рунд 2 Мач 5 (0-1 отбори) | BO1
19:30 - Swiss Рунд 2 Мач 6 (0-1 отбори) | BO1
21:00 - Swiss Рунд 2 Мач 7 (0-1 отбори) | BO1
22:30 - Swiss Рунд 2 Мач 8 (0-1 отбори) | BO1

Петък, 7-ми септември
12:00 - Swiss Рунд 3 Мач 1 (2-0 отбори) | BO1
13:30 - Swiss Рунд 3 Мач 2 (2-0 отбори) | BO1
15:00 - Swiss Рунд 3 Мач 3 (1-1 отбори) | BO1
16:30 - Swiss Рунд 3 Мач 4 (1-1 отбори) | BO1
18:00 - Swiss Рунд 3 Мач 5 (1-1 отбори) | BO1
19:30 - Swiss Рунд 3 Мач 6 (1-1 отбори) | BO1
21:00 - Swiss Рунд 3 Мач 7 (0-2 отбори) | BO1
22:30 - Swiss Рунд 3 Мач 8 (0-2 отбори) | BO1

Събота, 8-ми септември
12:00 - Swiss Рунд 4 Мач 1 (2-1 отбори) | BO1
13:30 - Swiss Рунд 4 Мач 2 (2-1 отбори) | BO1
15:00 - Swiss Рунд 4 Мач 3 (2-1 отбори) | BO1
16:30 - Swiss Рунд 4 Мач 4 (1-2 отбори) | BO1
18:00 - Swiss Рунд 4 Мач 5 (1-2 отбори) | BO1
19:30 - Swiss Рунд 4 Мач 6 (1-2 отбори) | BO1

Неделя, 9-ти септември
12:00 - Swiss Рунд 5 Мач 1 (2-2 отбори) | BO3
16:30 - Swiss Рунд 5 Мач 2 (2-2 отбори) | BO3
21:00 - Swiss Рунд 5 Мач 3 (2-2 отбори) | BO3

Хората, които ще ви въвлечат в екшъна може да намерите тук:

United Kingdom Alex "Machine" Richardson - Водещ
United Kingdom Freya Spiers - Интервюиращ/Водещ на сцена
United Kingdom Pala Gilroy Sen - Интервюиращ

United Kingdom Daniel "ddk" Kapadia - Коментатор
United Kingdom James Bardolph - Коментатор
Denmark Anders Blume - Коментатор
United States Jason "Moses" O’Toole - Коментатор
United Kingdom Henry "HenryG" Greer - Коментатор
Canada Matthew "Sadokist" Trivett - Коментатор

Sweden Bjorn "THREAT" Pers - Анализатор
United States Sean "seang@res" Gares - Анализатор
Australia Chad "SPUNJ" Burchill - Анализатор
Canada Damian "daps" Steele - Анализатор
Denmark Jacob "Pimp" Winneche - Анализатор

 

Източник: HLTV

Свързани страници

Виж всички
  • Wicked
    Wicked
    Ще ги гледам на 21-22 :}
показване на 1 от 1 Коментар