Графикът за ESL Pro League Season 9 Finals е ясен
CS:GO

Графикът за ESL Pro League Season 9 Finals е ясен

Пълният график за събитието, което ще се проведе в Монпелие беше пуснат.

Събитието ще се проведе в Sud de France Arena, във френския град Монпелие, като 16 отбора ще се борят за голямата награда, както и една точка за Intel Grand Slam.

Liquid в момента имат две спечелени точки и им трябват още две, за да спечелят 1 милион долара допълнително от Intel, това е наградата за сезон две на Intel Grand Slam.


Liquid ще се борят с останалите най-добри отбори в света, които се класираха за финалите на ESL Pro League Season 9

ESL Pro League Season 9 Finals ще се проведе от 18-23 юни и ще бъде предавано пряко по HaveFun TV, с коментар на български език.

fnatic ще се изправят срещу NRG, а G2 ще срещнат Grayhound в първите две срещи от турнира.

Пълният график за турнира може да намерите тук:

Вторник, 18 юни
13:00 - France G2 vs. Australia Grayhound | BO1
13:00 - Sweden fnatic vs. United States NRG | BO1
14:10 - Denmark Astralis vs. United States Cloud9 | BO1
14:10 - Denmark Heroic vs. Brazil DETONA | BO1
15:20 - Europe FaZe vs. China TYLOO | BO1
15:20 - Denmark North vs. United States Liquid | BO1
16:30 - Europe mousesports vs. Brazil MIBR | BO1
16:30 - Europe HellRaisers vs. Brazil Luminosity | BO1
17:40 - Group A lower-bracket рунд 1 | BO3
17:40 - Group A upper-bracket полуфинал #1 | BO3
21:10 - Group A lower-bracket рунд 1 | BO3
21:10 - Group A upper-bracket полуфинал #2 | BO3

Сряда, 19 юни
13:00 - Group B lower-bracket рунд 1 | BO3
13:00 - Group B lower-bracket рунд 2 | BO3
16:30 - Group A lower-bracket полуфинал #1 | BO3
16:30 - Group B upper-bracket полуфинал #1 | BO3
20:00 - Group A lower-bracket полуфинал #2 | BO3
20:00 - Group B upper-bracket полуфинал #2 | BO3

Четвъртък, 19 юни
13:00 - Group B lower-bracket полуфинал #1 | BO3
13:00 - Group B lower-bracket полуфинал #2 | BO3
16:30 - Group A upper-bracket финал | BO3
16:30 - Group A lower-bracket финал | BO3
20:00 - Group B upper-bracket финал | BO3
20:00 - Group B lower-bracket финал | BO3

Петък, 21 юни
16:00 - Четвъртфинал #1 | BO3
19:50 - Четвъртфинал #2 | BO3

Събота, 22 юни
16:00 - Полуфинал #1 | BO3
19:50 - Полуфинал #2 | BO3

Неделя, 23 юни
17:00 - ФИНАЛ | BO5

 

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар