Група Б на втората групова фаза от ESL Pro League започва утре
CS:GO

Група Б на втората групова фаза от ESL Pro League започва утре

Ще наблюдаваме отбори като Natus Vincere, North, Cloud9 и BIG, които ще се борят за класиране на ESL Pro League Season 9 Finals.

След като общо осем отбора от Европа и Северна Америка си подсигуриха местата на ESL Pro League Season 9 Finals, то още три отбора от двата континента направиха същото, чрез група А на втората групова фаза.


Na`Vi ще се борят за ясто на ESL Pro League Season 9 Finals в Монпелие

Сега, още осем отбора ще се борят в група Б и на двата континента за още три места, две от Европа и едно от Америка.

В Европа, Natus Vincere ще се изправят срещу North в първия мач, а Fatih "gob b" Dayik и неговият BIG ще играят срещу Heroic в Лестър, Англия, на 21-ви май. След три дни, на 23-ти май, двата най-добри отбора ще си осигурят място на финалите в Монпелие.

Вторник, 21 май

19:20 Ukraine Natus Vincere vs. Denmark North
23:00 Germany BIG vs. Denmark Heroic

Сряда, 22 май

19:20 Ukraine Natus Vincere vs. Germany BIG
23:00 Denmark North vs. Denmark Heroic

Четвъртък, 23 май

19:20 Denmark Heroic vs. Ukraine Natus Vincere
23:00 Denmark North vs. Germany BIG

В Бърбанк, Калифорния, Cloud9, Ghost, eUnited и Infinity ще мерят сили, но за разлика от Европа, където се класират два отбора, то тук победителят ще бъде само един и той ще отиде на LAN финалите във Франция.

Вторник, 21 май

03:20 United States eUnited vs. United States Cloud9
07:00 United States Ghost vs. Colombia Infinity

Сряда, 22 май

03:20 United States eUnited vs. United States Ghost
07:00 United States Cloud9 vs. Colombia Infinity

Четвъртък, 23 май

03:20 United States Ghost vs. United States Cloud9
07:00 United States eUnited vs. Colombia Infinity

Трите отбора, които се класират, ще се присъединят към тези от група А на втората групова фаза, както и осемте, които се класираха от първоначалната групова фаза. За да запълнят листата, един от отборите в район Океания ще се класира - Athletico, Chiefs, ORDER или Grayhound, след като TyLoo вече се класираха от азиатската квалификация.

След като 16-те отбора бъдат ясни, финалите ще се проведат в Монпелие, Франция, от 18-23 юни, а наградният фонд ще бъде 750 хил, долара.

За момента листът с отбори изглежда по следния начин:

Denmark Astralis
Europe FaZe
France G2
Europe mousesports
Sweden fnatic
Europe HellRaisers
Europe Група Б
Europe Група Б

United States Liquid
United States NRG
Brazil Luminosity
Brazil DETONA
Brazil MIBR
Other Група Б Америка
China TYLOO
Oceania Океания

Мачовете ще бъдат предавани пряко по HaveFun TV, с коментар на български език, така че не изпускайте екшъна а се присъединете към нашето коментарно студио още утре вечер (21.05.2019) в 19:20 часа.

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар