IEM Katowice Major: New Legends Stage по HaveFun TV
CS:GO

IEM Katowice Major: New Legends Stage по HaveFun TV

След като преминахме New Challengers Stage, сега е време да продължим към основното събитие, което започва само след един час, а 16 отбора ще се борят за титлата Major шампион.

The International Congress Center (OCC) ще бъде домакин на New Legends Stage преди всичко да се пренесе в иконичната Spodek Arena за плейофите. Там победителят ще вземе своя дял от наградния фонд, който ще 1 е милион долара и ще може да се нарече Major шампион.

След New Challengers Stage, видяхме как отборите на NiP, Cloud9, G2 и естествено отборът на Цветелин "CeRq" Димитров - NRG се класираха за New Legends Stage, която фаза ще се играе в отново в Swiss формат с групова фаза (като ще се използва същата ELO рейтинг система) и от тук осем отбора ще се класират за New Champions Stage.


Astralis ще се опитат да защитят титлата си от FACEIT Major

New Champions Stage ще се продължи от 28 февруари до 3 март, което означава, че след New Legends фазата ще има три дни почивка за отборите, като във финалите ще се играе във формат Bo3 с единична елиминация в легендарната Spodek Arena, където един отбор от всички ще бъде коронясан като Major шампион.

Пълен списък с отборите на New Legends Stage може да намерите тук:

Denmark Astralis
Germany BIG
Europe FaZe
Other HellRaisers
United States NRG
France Vitality
Finland ENCE
France G2

United States Liquid
Brazil MIBR
Ukraine Natus Vincere
North America compLexity
Australia Renegades
Kazakhstan AVANGAR
Sweden NiP
United States Cloud9

Всички отбори, които ще бъдат част от New Legends Stage трябваше да дадат ранг на своите опоненти и така се решава кой срещу кого ще играе.

Ето и резултатите от "Player-Selected Seeding":

1. Denmark Astralis
2. United States Liquid
3. Ukraine Natus Vincere
4. Brazil MIBR
5. Europe FaZe
6. United States NRG
7. Germany BIG
8. Finland ENCE
9. Australia Renegades
10. France Vitality
11. Sweden NiP
12. Other HellRaisers
13. United States Cloud9
14. France G2
15. Kazakhstan AVANGAR
16. North America compLexity

Започваме само след малко, като първите срещи за деня ще бъдат следните:

14:00 - Finland ENCE vs. Australia Renegades | BO1
15:10 - Ukraine Natus Vincere vs. France G2 | BO1
16:20 - United States NRG vs. Sweden NiP | BO1
17:30 - Brazil MIBR vs. United States Cloud9 | BO1
19:05 - Round 2 match #1 | BO1
20:15 - Round 2 match #2 | BO1
21:25 - Round 2 match #2 | BO1
22:35 - Round 2 match #2 | BO1

За вас ще коментират обичайните Никола "Niku" Гяуров и Георги "Lop" Цанев, както и Теодор "tedd" Борисов и Петрослав "Myth" Белчев

Времето и мястото са известни!

 

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар