Наръчник на зрителя: cs_summit 4
CS:GO

Наръчник на зрителя: cs_summit 4

cs_summit 4 започва във вторник, а тук ще ви оставим малко повече информация за събитието.

The Summit House в Лос Анджелис, Калифорния ще бъда домът на шест отбора от 23-26 май, като тогава се ще проведе четвъртото издание на cs_summit.

Round-robin груповата фаза ще бъде в първите три дни, а всички отбори ще играят един срещу друг в два bo2 мача.


Liquid ще се изправят срещу Ghost в техния първи мач на турнира

Четирите топ отбора ще продължат към плейофите, които ще се проведат в неделя и ще бъдат във формат единична елиминация, best-of-three.

Събитието ще включи четири отбора от топ 10 на световната ранглиста, включително Liquid и ENCE, които са респективно номер две и номер три.

Отборите, които ще участват на турнира ще бъдат следните:

United States Liquid
United States NRG
France Vitality

Finland ENCE
Australia Renegades
United States Ghost

Графикът на събитието е както следва:

Четвъртък, 23 май
19:00 - United States Ghost vs. United States Liquid | BO1
20:00 - United States Ghost vs. United States Liquid | BO1
21:00 - United States Ghost vs. France Vitality | BO1
22:00 - United States Ghost vs. France Vitality | BO1
23:00 - United States NRG vs. France Vitality | BO1
00:00 - United States NRG vs. France Vitality | BO1
01:00 - Finland ENCE vs. Australia Renegades | BO1
02:00 - Finland ENCE vs. Australia Renegades | BO1
03:00 - United States NRG vs. Australia Renegades | BO1
04:00 - United States NRG vs. Australia Renegades | BO1

Петък, 24 май
19:00 - United States Liquid vs. France Vitality | BO1
20:00 - United States Liquid vs. France Vitality | BO1
21:00 - United States Liquid vs. Finland ENCE | BO1
22:00 - United States Liquid vs. Finland ENCE | BO1
23:00 - United States NRG vs. Finland ENCE | BO1
00:00 - United States NRG vs. Finland ENCE | BO1
01:00 - United States NRG vs. United States Ghost | BO1
02:00 - United States NRG vs. United States Ghost | BO1
03:00 - Australia Renegades vs. United States Ghost | BO1
04:00 - Australia Renegades vs. United States Ghost | BO1

Събота, 25 май
19:00 - Finland ENCE vs. France Vitality | BO1
20:00 - Finland ENCE vs. France Vitality | BO1
21:00 - Finland ENCE vs. United States Ghost | BO1
22:00 - Finland ENCE vs. United States Ghost | BO1
23:00 - France Vitality vs. Australia Renegades | BO1
00:00 - France Vitality vs. Australia Renegades | BO1
01:00 - United States Liquid vs. Australia Renegades | BO1
02:00 - United States Liquid vs. Australia Renegades | BO1
03:00 - United States NRG vs. United States Liquid | BO1
04:00 - United States NRG vs. United States Liquid | BO1

Неделя, 26 май
19:00 - Полуфинал #1 | BO3
22:00 - Полуфинал #2 | BO3
01:30 - ФИНАЛ | BO3

Хората, които ще коментират и анализират мачовете ще бъдат следните:

United States Tres "stunna" Saranthus
United States Jason "moses" O'Toole
Sweden Robin "Fifflaren" Johansson
United Kingdom Henry "HenryG" Greer
Canada Mohan "launders" Govindasamy
Norway Halvor "vENdetta" Gulestøl

 

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар