Наръчник на зрителя: DreamHack Masters Dallas
CS:GO

Наръчник на зрителя: DreamHack Masters Dallas

DreamHack Masters Dallas започва тази вечер, а ние ще ви оставим още малко информация за турнира.

Първото DreamHack Masters събитие за годината започва тази вечер в Kay Bailey Hutchinson Convention Center, където 16 отбора, включително и Windigo (които ще играят със stand-in) ще се борят от 28 май до 2 юни за титлата.

Турнирът ще започне групова фаза, която ще бъде във формат двойна елиминация, като първите мачове ще бъдат Bo1, а всички други ще бъдат best-of-three.


Windigo в деня за медията

Можем да видим, че българите се подготвят за първата си среща срещу отбора на FaZe Clan.

Трите най-добри отбора от групите ще се класират за плейофите, които ще бъдат във формат единична елиминация, Bo3. Победителите от групите се класират директно за полуфиналите, докато вторите и третите отбори от групите ще отидат на четвъртфинали.

Ето и групите:

Group A
United States Liquid
Sweden NiP
Europe FaZe
France Vitality
Denmark North
Bulgaria Windigo
China TYLOO
Thailand Lucid Dream

Group B
Finland ENCE
Sweden fnatic
United States NRG
Australia Renegades
France G2
Brazil FURIA
United States Cloud9
Argentina Isurus

Пълен график на турнира:

Вторник, 28 май
20:00 - United States Liquid vs. Thailand Lucid Dream | BO1
20:00 - France Vitality vs. Denmark North | BO1
21:20 - Europe FaZe vs. Bulgaria Windigo | BO1
21:20 - Sweden NiP vs. China TYLOO | BO1
22:40 - Finland ENCE vs. Argentina Isurus | BO1
22:40 - Australia Renegades vs. France G2 | BO1
00:00 - United States NRG vs. Brazil FURIA | BO1
00:00 - Sweden fnatic vs. United States Cloud9 | BO1
01:20 - Group A upper bracket полуфинал #1 | BO3
01:20 - Group A lower bracket първи рунд #1 | BO3
05:00 - Group A upper bracket полуфинал #2 | BO3
05:00 - Group A lower bracket първи рунд #2 | BO3

Сряда, 29 май
20:00 - Group B lower bracket първи рунд #1 | BO3
20:00 - Group B lower bracket първи рунд #2 | BO3
23:40 - Group B upper bracket полуфинал #1 | BO3
23:40 - Group A lower bracket полуфинал #1 | BO3
03:20 - Group B upper bracket полуфинал #2 | BO3
03:20 - Group A lower bracket полуфинал #2 | BO3

Четвъртък, 30 май
20:00 - Group B lower bracket полуфинал #1 | BO3
20:00 - Group B lower bracket полуфинал #2 | BO3
23:40 - Group A upper bracket финал | BO3
23:40 - Group A lower bracket финал | BO3
03:20 - Group B upper bracket финал | BO3
03:20 - Group B lower bracket финал | BO3

Петък, 31 май
22:00 - Четвъртфинал #1 | BO3
01:50 - Четвъртфинал #2 | BO3

Събота, 1 юни
22:00 - Полуфинал #1 | BO3
01:50 - Полуфинал #2 | BO3

Неделя, 2 юни
21:00 - ФИНАЛ | BO3

Хората, които ще водят събитието:

United States Tres "stunna" Saranthus - Водещ

United Kingdom Frankie Ward - Интерюиращ

Australia Chad "SPUNJ" Burchill - Анализатор
Denmark Jacob "Pimp" Winneche - Анализатор
Switzerland Mathieu "Maniac" Quiquerez - Анализатор

United Kingdom Henry "HenryG" Greer - Коментатор
Canada Matthew "Sadokist" Trivett - Коментатор
Denmark Anders Blume - Коментатор
United States Jason "moses" O'Toole - Коментатор
United States Dustin "dusT" Mouret - Коментатор
United Kingdom Vince Hill - Коментатор

 

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар