Наръчник на зрителя: ECS Season 7 Finals
CS:GO

Наръчник на зрителя: ECS Season 7 Finals

След като ECS Season 7 Finals започва в четвъртък, то тук ще може да намерите малко повече информация за случващото се.

ECS Season 7 Finals ще продължи от 6-9 юни, където четирите топ отбора от Северна Америка и Европа ще се срещнат в борба за голямата награда от 500 хил. долара.

Турнирът ще започне с две GSL групи, а първите мачове ще бъдат във формат Bo1. Двата най-добри отбора от всяка група ще се класират за Bo3 плейофите, които ще се проведат в SSE Arena.


Astralis ще отворят вратите на турнира, с мача си срещу FURIA

Двукратните ECS шампиони Astralis ще започнат своето участие с мача си срещу FURIA в Group A, в която са и отборите на NiP и този на Цветелин "CeRq" Димитров - NRG.

В Group B, compLexity ще играят с новото си попълнение Owen "oBo" Schlatter и ще се изправят срещу Vitality, докато бразилците от MIBR ще се борят срещу North в другия мач.

Ето и самите групи:

Group A
Denmark Astralis
Brazil FURIA
Sweden NiP
United States NRG

Group B
United States compLexity
France Vitality
Brazil MIBR
Denmark North

Пълен график на турнира:

Четвъртък, 6 юни
12:00 - Denmark Astralis vs. Brazil FURIA | BO1
13:30 - Sweden NiP vs. United States NRG | BO1
15:00 - United States compLexity vs. France Vitality | BO1
16:30 - Brazil MIBR vs. Denmark North | BO1
18:00 - Group A мач на победителите | BO3
21:00 - Group B мач на победителите | BO3

Петък, 7 юни
12:00 - Group A елиминационен мач | BO3
15:00 - Group B елиминационен мач | BO3
18:00 - Group A решаващ мач | BO3
21:00 - Group B решаващ мач | BO3

Събота, 8 юни
15:00 - Полуфинал #1 | BO3
18:00 - Полуфинал #2 | BO3

Неделя, 9 юни
18:00 - ФИНАЛ | BO3

Тъй като ние няма да предаваме мачовете с коментар на български език, то със сигурност има други, които ще го правят и това ще бъде официалният стрийм на турнира, както и познатите лица:

United Kingdom Freya Spiers – Водещ на анализаторското бюро

United States Sue "Smix" Lee – Водещ

United Kingdom James Bardolph – Коментатор
United Kingdom Daniel "ddk" Kapadia – Коментатор
Denmark Anders Blume – Коментатор
United Kingdom Henry "HenryG" Greer – Коментатор

Australia Chad "SPUNJ" Burchill – Анализатор
Switzerland Mathieu "Maniac" Quiquerez – Анализатор
Denmark Jacob "Pimp" Winneche – Анализатор
Norway Halvor "vENdetta" Gulestøl – Анализатор

Разпределението на наградния фонд ще стане по следния начин:

1. $225,000
2. $100,000
3-4. $50,000
5-6. $25,000
7-8. $12,500

Няма коментари

Напиши коментар