Наръчник на зрителя: ESL Pro League Season 9 Finals
CS:GO

Наръчник на зрителя: ESL Pro League Season 9 Finals

ESL Pro League S9 Finals наближават, а ето и малко повече информация.

Финалите на ESL Pro League Season 9 ще се проведат в Монпелие, Франция, от 18-23 юни, като 16 отбора ще се състезават за част от голямата награда, както и точка за Intel Grand Slam Season 2. Тази класация за момента се води от Liquid, с 2 точки.


Liquid ще се опитат да спечелят още една титла във Франция

Груповата фаза се състои от две групи с по осем отбора, а сийдинга е преценен спрямо световната ранглиста на HLTV. Отборите първо ще играят в GSL бракет с двойна елиминация, а първите мачове, както винаги, ще бъдат bo1, последвани от bo3 такива.

Ето и двете групи:

Group A
Sweden fnatic
United States NRG
France G2
Australia Grayhound
Denmark Astralis
United States Cloud9
Denmark Heroic
Brazil DETONA

Group B
Europe FaZe
China TYLOO
Denmark North
United States Liquid
Europe mousesports
Brazil MIBR
Europe HellRaisers
Brazil Luminosity

Двата отбора, които ще бъдат на върха в своите групи ще се класират за полуфиналите, докато вторите и третите в групите ще играят четвъртфинали. Плейофите ще кулминират с bo5 финал в неделя от 17:00 часа.

Ето и пълния график на събитието:

Вторник, 18 юни
13:00 - France G2 vs. Australia Grayhound | BO1
13:00 - Sweden fnatic vs. United States NRG | BO1
14:10 - Denmark Astralis vs. United States Cloud9 | BO1
14:10 - Denmark Heroic vs. Brazil DETONA | BO1
15:20 - Europe FaZe vs. China TYLOO | BO1
15:20 - Denmark North vs. United States Liquid | BO1
16:30 - Europe mousesports vs. Brazil MIBR | BO1
16:30 - Europe HellRaisers vs. Brazil Luminosity | BO1
17:40 - Group A lower-bracket round 1 | BO3
17:40 - Group A upper-bracket полуфинал #1 | BO3
21:10 - Group A lower-bracket рунд 1 | BO3
21:10 - Group A upper-bracket полуфинал #2 | BO3

Сряда, 19 юни
13:00 - Group B lower-bracket рунд 1 | BO3
13:00 - Group B lower-bracket рунд 2 | BO3
16:30 - Group A lower-bracket полуфинал #1 | BO3
16:30 - Group B upper-bracket полуфинал #1 | BO3
20:00 - Group A lower-bracket полуфинал #2 | BO3
20:00 - Group B upper-bracket полуфинал #2 | BO3

Четвъртък, 20 юни
13:00 - Group B lower-bracket полуфинал #1 | BO3
13:00 - Group B lower-bracket полуфинал #2 | BO3
16:30 - Group A upper-bracket финал| BO3
16:30 - Group A lower-bracket финал| BO3
20:00 - Group B upper-bracket финал| BO3
20:00 - Group B lower-bracket финал| BO3

Петък, 21 юни
16:00 - Четвъртфинал #1 | BO3
19:50 - Четвъртфинал #2 | BO3

Събота, 22 юни
16:00 - Полуфинал #1 | BO3
19:50 - Полуфинал #2 | BO3

Неделя, 23 юни
17:00 - ФИНАЛ | BO5

Хората, които ще покриват събитието на английския стрийм ще бъдат много познати лица:

France Olivier Morin - Водещ

United States Tres "stunna" Saranthus - Водещ на анализаторското бюро

United Kingdom James "BanKs" Banks - Репортер

Australia Chad "SPUNJ" Burchill - Анализатор
Denmark Jacob "Pimp" Winneche - Анализатор
Switzerland Mathieu "Maniac" Quiquerez – Анализатор

Denmark Anders Blume – Коментатор
United States Jason "moses" O'Toole – Коментатор
United Kingdom Henry "HenryG" Greer – Коментатор
United Kingdom Alex "Machine" Richardson - Коментатор

Разпределението на наградния фонд ще се случи по следния начин:

1. $250,000 + 1 точка за Intel Grand Slam Season 2
2. $80,000
3-4. $40,000
5-6. $20,000
7-8. $17,000
9-12. $15,000
13-16. $14,000

 

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар