Наръчник на зрителя: IEM Sydney
CS:GO

Наръчник на зрителя: IEM Sydney

IEM Sydney е на прага ни и ще започне във вторник, като най-добрите отбори ще се борят за големия награден фонд от 250 хил. долара.

Турнирът, който ще включи 16 отбора и ще се проведе от 30 април до 5 май, като плейфоите ще се играят пред публика в Qudos Bank Arena, в последните три дни.

Ще има две групи, които ще бъдат във формат двойна елиминация. Победителите от груповата фаза ще се класират за полуфиналите, докато завършилите на 2-ро и 3-то място ще се класират за четвъртфиналите.


FaZe Clan ще защитават титлата си от миналата година

Всички мачове от груповата фаза ще бъдат във формат Bo3, освен първите мачове в upper bracket, които ще бъдат Bo1. Финалът ще бъде във формат Bo5.

Ето и групите на IEM Sydney:

Group A
United States Liquid
Sweden NiP
Singapore BOOT-d[S]
United States eUnited
Europe mousesports
Korea MVP PK
Germany BIG
Australia Renegades

Group B
Europe FaZe
Sweden fnatic
Australia Chiefs
Denmark Heroic
China ViCi
Australia Grayhound
United States NRG
Brazil MIBR

Пълен график на събитието:

Вторник, 30 април
05:00 - United States Liquid vs. Singapore BOOT-d[S] | BO1
05:00 - Europe mousesports vs. Germany BIG | BO1
06:10 - Sweden NiP vs. United States eUnited | BO1
06:10 - Korea MVP PK vs. Australia Renegades | BO1
07:20 - China ViCi vs. United States NRG | BO1
07:20 - Europe FaZe vs. Australia Chiefs | BO1
08:30 - Sweden fnatic vs. Denmark Heroic | BO1
08:30 - Australia Grayhound vs. Brazil MIBR | BO1
09:40 - Group A upper-bracket полуфинал #1 | BO3
09:40 - Group A lower-bracket първи рунд #1 | BO3
13:10 - Group A upper-bracket полуфинал #2 | BO3
13:10 - Group A lower-bracket първи рунд #2 | BO3

Сряда, 1 май
05:00 - Group B lower-bracket първи рунд #1 | BO3
05:00 - Group B lower-bracket първи рунд #2 | BO3
08:30 - Group B upper-bracket полуфинал #1 | BO3
08:30 - Group A lower-bracket полуфинал #1 | BO3
12:00 - Group B upper-bracket полуфинал #2 | BO3
12:00 - Group A lower-bracket полуфинал #2 | BO3

Четвъртък, 2 май
05:00 - Group B lower-bracket полуфинал #1 | BO3
05:00 - Group B lower-bracket полуфинал #2 | BO3
08:30 - Group A lower-bracket финал | BO3
08:30 - Group A upper-bracket финал | BO3
12:00 - Group B lower-bracket финал | BO3
12:00 - Group B upper-bracket финал | BO3

Петък, 3 май
08:00 - Четвъртфинал #1 | BO3
11:50 - Четвъртфинал #2 | BO3

Събота, 4 май
08:00 - Полуфинал #1 | BO3
11:50 - Полуфинал #2 | BO3

Неделя, 5 май
08:00 - ФИНАЛ | BO5

Разпределение на наградния фонд:

1. $100,000
2. $42,000
3-4. $20,000
5-6. $10,000
7-8. $6,000
9-12. $5,000
13-16. $4,000

 

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар