Наръчник за зрителя: Азия и Америка Minor
CS:GO

Наръчник за зрителя: Азия и Америка Minor

Малко повече информация за двата Minor-а.

След като CIS и Европа Minor свършиха, сега Катовице е готова да приеме финалните два Minor-а, които ни водят към Major-а.

И в двете събития ще видим по осем отбора, които ще се борят за по две квоти за IEM Katowice Major 2019 и част от 50 000 долара награден фонд.

Отборите, завършили на трето място на тези Minor-и, ще имат още един шанс да се класират за Major-а, чрез Play-in турнира, където Winstrike и North очакват своите противници.


Катовице ще бъде домакин на Major за трети път

И двата Minor-а ще започнат с GSL групова фаза, където първите двубои ще бъдат във формат Bo1. Двата най-добри отбора от двете групи ще се класират за плейофите, които ще бъдат във формат best-of-three.

Азия Minor-ът е започнал вече, като груповата фаза може да я видите тук:

Group A
Australia Renegades
Australia Grayhound
China CyberZen
Israel Aequus

Group B
China ViCi
Korea MVP PK
Korea GOSU
Thailand Beyond

А тук може да видите изминалите двубои и предстоящите:

Вторник, 22 януари
11:00 - Australia Grayhound 16-10 China CyberZen | BO1
11:00 - Australia Renegades 16-7 Israel Aequus | BO1
12:10 - Thailand Beyond 8-16 Korea MVP PK | BO1
12:10 - China ViCi 12-16 Korea GOSU | BO1
13:20 - Australia Renegades vs. Australia Grayhound | BO3
13:20 - Korea MVP PK vs.  Korea GOSU | BO3

Сряда, 23 януари
11:00 - Group A елиминационен мач | BO3
11:00 - Group B елиминационен мач | BO3
14:30 - Group A решаващ мач | BO3
14:30 - Group B решаващ мач | BO3

Четвъртък, 24 януари
11:00 - Upper bracket полуфинал #1 | BO3
14:30 - Upper bracket полуфинал #2 | BO3

Петък, 25 януари
11:00 - Lower bracket финал | BO3
14:30 - Upper bracket финал | BO3

Събота, 26 януари
14:30 - ФИНАЛ за 2-3 място | BO3


Американският Minor, от друга страна, ще включва отбора на Цветелин "CeRq" Димитров - NRG, както и INTZ и eUnited, а групите изглеждат по следния начин:

Group A
United States NRG
South Africa Bravado
Brazil INTZ
Brazil Imperial

Group B
United States eUnited
United States Envy
Brazil FURIA
Brazil TeamOne

Пълен график:

Вторник, 22 януари
17:05 - South Africa Bravado vs. Brazil INTZ | BO1
17:05 - United States NRG vs. Brazil Imperial | BO1
18:15 - Brazil FURIA vs. United States eUnited | BO1
18:15 - United States Envy vs. Brazil TeamOne | BO1
19:25 - Group A winners' match | BO3
19:25 - Group B winners' match | BO3

Сряда, 23 януари
18:15 - Group A елиминационен мач | BO3
18:15 - Group B елиминационен мач | BO3
21:45 - Group A решаващ мач | BO3
21:45 - Group B решаващ мач | BO3

Четвъртък, 24 януари
18:15 - Upper bracket полуфинал #1 | BO3
21:45 - Upper bracket полуфинал #2 | BO3

Петък, 25 януари
18:15 - Lower bracket финал | BO3
21:45 - Upper bracket финал | BO3

Събота, 26 януари
18:15 - ФИНАЛ за 2-3 място | BO3

Разпределение на награден фонд и квоти

1. $30,000 + квота за фаза New Challengers
2. $15,000 + квота за фаза New Challengers
3. $5,000 + квота за Minor's play-in

 

Източник: HLTV

Свързани страници

Виж всички
CS:GO
ESL обяви формата на Katowice Major 2019
Еспорт
Texas Esports продава OpTic Gaming и Houston Outlaws
Култура
Sofia Game Jam: Нещо повече от хакатон

Няма коментари

Напиши коментар