Наръчник за зрителя: CIS и Европа Minor пряко по HaveFun TV
CS:GO

Наръчник за зрителя: CIS и Европа Minor пряко по HaveFun TV

И двата Minor-а ще стартират в сряда, а тук може да намерите малко повече информация.

Катовице ще бъде домакин на регионалните Minor-и, които ще дадат шанс на няколко отбора да се класират за Katowice Major 2019, а сега ще поговорим малко повече за CIS и Европа Minor-ите, които стартират на 16 януари.

Както обикновено, отборите ще се борят за два слота на Major-а и част от 50 000 долара, колкото е и наградният фонд. Единствената разлика тази година е, че отборите завършили трети ще получат още един шанс да се класират, като отиват директно в "play-in" турнира.


IEM Katowice 2019 ще бъде третият Major в този град

Minor-ите ще започнат с GSL групова фаза, като първите мачове ще бъдат във формат Bo1, а след това ще продължим във формат Bo3. Двата най-добри отбора от двете групи ще се класират за плейофите, които отново ще са Bo3, но с двойна елиминация.

CIS Minor-ът ще включва отбори като Gambit, AVANGAR и Runtime и ще стартира в 11:00 в Сряда.

Ето и групите:

Group A
Russia Gambit
Belarus Nemiga
Russia Spirit
CIS Syman

Group B
Kazakhstan AVANGAR
Ukraine pro100
CIS Runtime
Russia Winstrike

Ето и графика:

Сряда, 16 януари
11:00 - Belarus Nemiga vs. Russia Spirit | BO1
11:00 - Russia Gambit vs. CIS Syman | BO1
12:10 - CIS Runtime vs. Russia Winstrike | BO1
12:10 - Kazakhstan AVANGAR vs. Ukraine pro100 | BO1
13:20 - Group A мач на победителите | BO3
13:20 - Group B мач на победителите | BO3

Четвъртък, 17 януари
11:00 - Group A елиминационен мач | BO3
11:00 - Group B елиминационен мач | BO3
14:30 - Group A решаващ мач | BO3
14:30 - Group B решаващ мач | BO3

Петък, 18 януари
11:00 - Upper bracket полуфинал #1 | BO3
14:30 - Upper bracket полуфинал #2 | BO3

Събота, 19 януари
11:00 - Lower bracket финал | BO3
14:30 - Upper bracket финал | BO3

Неделя, 20 януари
14:30 - ФИНАЛ | BO3


Продължаваме с европейския Minor, в който участва световният #4 - mousesports, както и българите от Windigo които успяха да ги победят в ESL Pro League.

Групите изглеждат така:

Group A
Europe mousesports
Denmark OpTic
Serbia Valiance
France Vitality

Group B
Finland ENCE
Turkey ex-Space Soldiers
Denmark North
Bulgaria Windigo

Мачовете ще може да наблюдавате пряко и ексклузивно по HaveFun TV, с коментар на български език.

Ето и пълния график:

Сряда, 16 януари
17:05 - France Vitality vs. Denmark OpTic | BO1
17:05 - Europe mousesports vs. Serbia Valiance | BO1
18:15 - Turkey ex-Space Soldiers vs. Finland ENCE | BO1
18:15 - Denmark North vs. Bulgaria Windigo | BO1
19:25 - Group A мач на победителите | BO3
19:25 - Group B мач на победителите | BO3

Четвъртък, 17 януари
18:15 - Group A елиминационен мач | BO3
18:15 - Group B елиминационен мач | BO3
21:45 - Group A решаващ мач | BO3
21:45 - Group B решаващ мач | BO3

Петък, 18 януари
18:15 - Upper bracket полуфинал #1 | BO3
21:45 - Upper bracket полуфинал #2 | BO3

Събота, 19 януари
18:15 - Lower bracket финал | BO3
21:45 - Upper bracket финал | BO3

Неделя, 20 януари
18:15 - ФИНАЛ | BO3

Ето и как точно ще бъде разпределен наградният фонд:

1. $30,000 + място на фаза New Challengers
2. $15,000 + място на фаза New Challengers 
3. $5,000 + място на Play-In турнира, даващ още един шанс за класиране

Няма коментари

Напиши коментар