Наръчник за зрителя: StarSeries Season 7
CS:GO

Наръчник за зрителя: StarSeries Season 7

StarLadder обявиха първите мачове, както и пълния график за StarSeries събитието.

Събитието, което започва в събота в Шанхай, ще включва 16 топ отбора от цял свят, които ще се борят за по-голямата част от наградния фонд от 500 хил. долара - рекордно голям за историята на състезанието.

Турнирът ще започне с best-of-three Swiss групова фаза, която ще продължи до сряда, а осемте топ отбора ще продължат към плейофите, които ще бъдат във формат с единична елиминация.

Финалът ще бъде best-of-five и ще кулминира на 7 април в 11:00.


NiP ще се изправят срещу fnatic в един от най-иконичните шведски сблъсъци

Като погледнем първите мачове определено получаваме едно такова приятно чувство, защото още в началото ще видим страховити битки, най-вече дербито - fnatic срещу NiP, както и TyLoo срещу Renegades.

Завършилите на второ място на IEM Katowice Major - ENCE ще се изправят срещу Spirit, което се очертава да бъде лесен сблъсък за тях, защото Spirit за първи път ще участват на LAN с новите си попълнения - Leonid "chopper" Vishnyakov и Artem "iDISBALANCE" Egorov.

Natus Vincere ще се изправят срещу Rogue и за жалост на украинците, Rogue ще играе в пълния състав, с който се класираха - въпреки, че някои играчи поеха в друга посока, например vice, който вече е играч на Cloud9.

Ето и пълният график за събитието:

Събота, 30 март
05:00 | Denmark North vs. United States NRG | Bo3
05:00 | Finland ENCE vs. Russia Spirit | Bo3
08:00 | Europe FaZe vs. Brazil paiN | Bo3
08:00 | China TYLOO vs. Australia Renegades | Bo3
11:00 | Sweden fnatic vs. Sweden NiP | Bo3
11:00 | Brazil MIBR vs. China Panda | Bo3
14:00 | Germany BIG vs. France Vitality | Bo3
14:00 | Ukraine Natus Vincere vs. United States Rogue | Bo3

Неделя, 31 март
05:00 | Round 2 Match #1 | Bo3
05:00 | Round 2 Match #2 | Bo3
09:00 | Round 2 Match #3 | Bo3
09:00 | Round 2 Match #4 | Bo3
12:00 | Round 2 Match #5 | Bo3
12:00 | Round 2 Match #6 | Bo3
15:00 | Round 2 Match #7 | Bo3
15:00 | Round 2 Match #8 | Bo3

Понеделник, 1 април
05:00 | Round 3 Match #1 | Bo3
05:00 | Round 3 Match #2 | Bo3
09:00 | Round 3 Match #3 | Bo3
09:00 | Round 3 Match #4 | Bo3
12:00 | Round 3 Match #5 | Bo3
12:00 | Round 3 Match #6 | Bo3
15:00 | Round 3 Match #7 | Bo3
15:00 | Round 3 Match #8 | Bo3

Вторник, 2 април
09:00 | Round 4 Match #1 | Bo3
09:00 | Round 4 Match #2 | Bo3
12:00 | Round 4 Match #3 | Bo3
12:00 | Round 4 Match #4 | Bo3
15:00 | Round 4 Match #5 | Bo3
15:00 | Round 4 Match #6 | Bo3

Сряда, 3 април
09:00 | Round 5 Match #1 | Bo3
12:00 | Round 5 Match #2 | Bo3
15:00 | Round 5 Match #3 | Bo3

Петък, 5 април
07:00 | Четвъртфинал #1 | Bo3
10:00 | Четвъртфинал #2 | Bo3
13:00 | Четвъртфинал #3 | Bo3

Събота, 6 април
07:00 | Четвъртфинал #4 | Bo3
10:00 | Полуфинал #1| Bo3
13:00 | Полуфинал #2 | Bo3

Неделя, 7 април
10:00 | Шоумач
11:00 | ФИНАЛ | Bo5

UPDATE: Rogue няма да играят на турнира, като ще бъдат заместени от отбора на ViCi Gaming.

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар