Наръчник на зрителя: ESL Pro League Season 7 Finals
CS:GO

Наръчник на зрителя: ESL Pro League Season 7 Finals

Колегите ни от HLTV отново са подготвили наръчник за всички зрители, относно ESL Pro League 7 Finals.

Събитието, което ще се проведе в Далас, Тексас - ESL Pro League Season 7 Finals ще започне на 15-ти Май, с 16 отбора и награден фонд от $750,000 

Това ще бъде 9-тото събитие от Intel Grand Slam серийте, които ще дадат награда от един милион долара на първия отбор, който спечели четири, от общо 10 събития.

FaZe и SK са начело с по 2 победи, следвани от Astralis и Fnatic, с по една.

Седем отбора от Европа, шест от Северна Америка, два от Азия и един Латиноамерикански състав.

Отборите са разделени в две групи, както следва:

Group A Group B
Europe mousesports North America Liquid
Ukraine Natus Vincere  Sweden NiP
United States NRG Denmark OpTic
Europe FaZe Turkey Space Soldiers
United States Cloud9 Australia Renegades
Europe Heroic Denmark Astralis
Korea MVP PK Brazil SK
Brazil Sharks Australia Grayhound

 

 

Турнирът ще започне с популярните, вече, групи с двойна елиминация, като само първите мачове ще бъдат във формат Bo1, а всички други ще са Bo3. Отборите, които завършат на 1-во място в групите си, ще се изстрелят директно на полуфиналите, а завършилите на 2-ро и 3-то място се класират за 1-я рунд на плейофите, който ще се играе във Verizon Theatre.

График на събитието:

Tuesday, May 15
18:00 United States Cloud9 vs. Europe FaZe BO1
18:00 Europe mousesports vs. Brazil Sharks BO1
19:10 United States NRG vs. Europe Heroic BO1
19:10 Korea MVP PK vs. Ukraine Natus Vincere BO1
20:20 North America Liquid vs. Australia Grayhound BO1
20:20 Turkey Space Soldiers  vs. Australia Renegades BO1
21:30 Denmark OpTic vs. Denmark Astralis BO1
21:30 Brazil SK vs. Sweden NiP BO1
22:40 Group A Upper semi-final #1 BO3
22:40 Group A Lower match #1 BO3
02:10 Group A Upper semi-final #2 BO3
02:10 Group A Lower match #2 BO3
     
Wednesday, May 16
18:00 Group B Lower match #1  BO3
18:00 Group B Lower match #2  BO3
21:30 Group A Lower semi-final #1 BO3
21:30 Group B Upper semi-final #1 BO3
01:00 Group A Lower semi-final #2 BO3
01:00 Group B Upper semi-final #2 BO3
    
Thursday, May 17
18:00 Group B Lower semi-final #1 BO3
18:00 Group B Lower semi-final #2 BO3
21:30 Group A Upper Final BO3
21:30 Group A Lower Final  BO3
01:00 Group B Upper Final  BO3
01:00 Group B Lower Final BO3
       
Friday, May 18
20:00 Quarter-final #1 BO3
23:55 Quarter-final #2 BO3
     
Saturday, May 19
20:00 Semi-final #1 BO3
23:55 Semi-final #2 BO3
       
Sunday, May 20
21:00 Grand Final BO5

 

Отборът от таланти включва Alex "Goldenboy" Mendez, като хост на събитието, а Tres "stunna" Saranthus ще взима интервюта. Анализаторите ще бъдат добре познатите ни Chad "SPUNJ" Burchill и Janko "YNk" Paunovic, заедно с още четири коментатора.

Ето и пълният състав от таланти:

United States Alex "Goldenboy" Mendez - Водещ

United States Tres "stunna" Saranthus - Интервюиращ

United Kingdom Alex "Machine" Richardson - Водещ на анализаторското бюро
Australia Chad "SPUNJ" Burchill - Анализатор
Serbia Janko "YNk" Paunović - Анализатор
Denmark Jacob "Pimp" Winneche - Анализатор

United Kingdom Henry "HenryG" Greer - Коментатор
United States Jason "Moses" O'Toole - Коментатор
United Kingdom Harry "JustHarry" Russell - Коментатор
Australia Jordan "Elfishguy" Mays - Коментатор

 

Източник: HLTV

Свързани страници

Виж всички

Няма коментари

Напиши коментар