Наръчник на зрителя: i-League Season 6, с участието на CeRq
CS:GO

Наръчник на зрителя: i-League Season 6, с участието на CeRq

Ето и най-важната информация за Season 6 на i-League.

Ще започнем с наградния фонд, който ще бъде $300,000, а самото събитие ще продължи от 7-ми до 14-ти октомври в Kiev Cybersport Arena в Украйна.

16 отбора, осем от които са поканени директно и осем, които идват от регионални квалификации. За съжаление отбори, като NiP, fnatic и Natus Vincere няма да присъстват на събитието, защото ще се фокусират върху други турнири.


Изображение: HLTV

Форматът в началото на турнира ще бъде Bo1 Swiss, като осемте топ отбора ще се класират за плейофите и ще бъде във формат Bo3, освен финала, който ще бъде Bo5.

Ето и пълният списък от отбори:

China TYLOO
China CyberZen
Denmark Fragsters
Lithuania Imperial
Denmark OpTic
Germany Sprout
Germany BIG
Finland ENCE

Kazakhstan Gambit
Other HellRaisers
Australia Renegades
Denmark North
Russia Vega Squadron
North America compLexity
United States NRG
Europe mousesports

ГРАФИК:

Неделя, 7-ми октомври

11:00 - Australia Renegades vs. China CyberZen | BO1
12:30 - Finland ENCE vs. China TYLOO | BO1
14:00 - Other HellRaisers vs. Lithuania Imperial | BO1
15:30 - Denmark North vs. Denmark OpTic | BO1
17:00 - Germany BIG vs. Denmark Fragsters | BO1
18:30 - Russia Vega Squadron vs. United States NRG | BO1
20:00 - Kazakhstan Gambit vs. North America compLexity | BO1
21:30 - Europe mousesports vs. Germany Sprout | BO1

Понеделник, 8-ми октомври

11:00 - Рунд 2 Match #1| BO1
12:30 - Рунд 2 Match #2 | BO1
14:00 - Рунд 2 Match #3 | BO1
15:30 - Рунд 2 Match #4 | BO1
17:00 - Рунд 2 Match #5 | BO1
18:30 - Рунд 2 Match #6 | BO1
20:00 - Рунд 2 Match #7 | BO1
21:30 - Рунд 2 Match #8 | BO1

Вторник, 9-ти октомври

11:00 - Рунд 3 Match #1| BO1
12:30 - Рунд 3 Match #2 | BO1
14:00 - Рунд 3 Match #3 | BO1
15:30 - Рунд 3 Match #4 | BO1
17:00 - Рунд 3 Match #5 | BO1
18:30 - Рунд 3 Match #6 | BO1
20:00 - Рунд 3 Match #7 | BO1
21:30 - Рунд 3 Match #8 | BO1

Сряда, 10-ти октомври

10:00 - Рунд 4 Match #1| BO1
11:30 - Рунд 4 Match #2 | BO1
13:00 - Рунд 4 Match #3 | BO1
14:30 - Рунд 4 Match #4 | BO1
16:00 - Рунд 4 Match #5 | BO1
17:30 - Рунд 4 Match #6 | BO1
19:00 - Рунд 5 Match #1 | BO1
20:30 - Рунд 5 Match #2 | BO1
22:00 - Рунд 5 Match #3 | BO1

Петък, 12-ти октомври
10:00 - Четвъртфинал #1 | BO3
13:00 - Четвъртфинал #2 | BO3
16:00 - Четвъртфинал #3 | BO3
19:00 - Четвъртфинал #4 | BO3

Събота, 13-ти октомври
15:00 - Полуфинал #1 | BO3
19:00 - Полуфинал #2 | BO3

Неделя, 14-ти октомври
17:00 - ФИНАЛ | BO5

Разпределение на наградния фонд:

1-ви - $125,000
2-ри - $50,000
3-4-ти - $25,000
5-8-ми - $10,00
9-11-ти - $6,000
12-14-ти - $4,000
15-16-ти - $2,500

NRG на Цветелин "CeRq" Димитров ще участват в турнира, а имат и огромен шанс да го спечелят, както направиха на IEM Shanghai. Пожелаваме успех на Цецо и отбора му!

Свързани страници

Виж всички

Няма коментари

Напиши коментар