Наръчник за зрителя: ESL One Cologne
CS:GO

Наръчник за зрителя: ESL One Cologne

Скоро започваме нашето излъчване на ESL One Cologne и ще е важно за всички вас, да знаете кое,къде,как и защо.

ESL One Cologne ще се проведе от 3-8 юли, в LANXESS Arena, като 16 отбора ще се борят за голямата награда от $300,000 и 1 точка за Intel Grand Slam.

Турнирът ще започне с две групи, а мачовете ще са във формат с двойна елиминация, преди да се преместим на Bo3 плейофите.

Group A
Denmark Astralis
Sweden NiP
Finland ENCE
Europe mousesports
United States Cloud9
France G2
Kazakhstan Gambit
CIS Natus Vincere

Group B
Europe FaZe
Australia Renegades
Singapore B.O.O.T-d[S]
Brazil MIBR
Sweden fnatic
Germany BIG
Denmark North
North America Liquid

Още един турнир с FaZe ще изиграе Jorgen "cromen" Robertsen, който ще прибере голямата награда на Intel Grand Slam, ако те победят. Martin "STYKO" Styk ще бъде stand-in за Cloud9, а пък Janusz "Snax" Pogorzelski ще играе за mousesports.

Ще видим и дебютът на William "draken" Sundin за fnatic, а пък Jonas "Lekr0" Olofsson ще играе своят втори турнир с екипа сна NiP.

Турнирът е насрочен да започне на 3-ти юли и ще има тридневна групова фаза, последвана от три дни плейофи.

Вторник, 3-ти юли
13:00 - Denmark Astralis vs. Finland ENCE | BO1 [16-5]
13:00 - Sweden NiP vs. United States Cloud9 | BO1 [3-16]
14:10 - Europe mousesports vs. Kazakhstan Gambit | BO1 [16-8]
14:10 - France G2 vs. CIS Natus Vincere | BO1 [16-14]
15:20 - Europe FaZe vs. Singapore B.O.O.T-d[S] | BO1 [16-9]
15:20 - Australia Renegades vs. Brazil MIBR | BO1 [13-16]
16:30 - Sweden fnatic vs. Denmark North | BO1 [16-14]
16:30 - Germany BIG vs. North America Liquid | BO1 [16-7]
17:40 - Finland ENCE vs. Sweden NiP | BO3 [2-0]
17:40 - Denmark Astralis vs. United States Cloud9 | BO3 [2-0]
21:10 - Kazakhstan Gambit vs. CIS Natus Vincere | BO3 [0-2]
21:10 - Europe mousesports vs France G2 | BO3 [1-2]

Сряда, 4-ти юли
13:00 - Singapore B.O.O.T-d[S] vs. Australia Renegades | BO3 [0-2]
13:00 - Denmark North vs. North America Liquid | BO3 [2-0]
16:30 - Europe mousesports vs Finland ENCE | BO3 [0-2]
16:30 - Europe FaZe vs. Brazil MIBR | BO3 [2-0]
20:00 - United States Cloud9 vs.CIS Natus Vincere | BO3 [0-2]
20:00 - Sweden fnatic vs. Germany BIG | BO3 [2-0]

Четвъртък, 5-ти юли
13:00 - Australia Renegades vs. Germany BIG | BO3 [1-2]
13:00 - Denmark North vs. Brazil MIBR | BO3 [1-2]
16:30 - Finland ENCE vs. CIS Natus Vincere | BO3 [1-2]
16:30 - France G2 vs. Denmark Astralis | BO3 [0-2]
20:00 - Brazil MIBR vs Germany BIG | BO3 [1-2]
20:00 - Europe FaZe vs Sweden fnatic | BO3 [2-1]

Петък, 6-ти юли
16:00 - CIS Natus Vincere vs  Sweden fnatic | BO3 [2-0]
19:30 - Germany BIG vs. France G2 #2 | BO3 [2-0]

Събота, 7-ми юли
16:00 - Denmark Astralis vs CIS Natus Vincere | BO3 [1-2]
19:30 - Europe FaZe vs Germany BIG | BO3

Неделя, 8-ми юли
17:00 - Финал | BO5

Не забравяйте, че за финалите, ESL One Cologne ще следва стриктно времето, което е зададено за всеки един от мачовете.

Водещ на анализаторското бюро ще бъде Alex "Machine" Richardson, а O.J. Borg ще бъде на сцената. Интервютата ще бъдат водени от Tres "stunna" Saranthus.

До Machine, на бюрото ще бъдат Chad "SPUNJ" Burchill, Janko "YNk" Paunovic и Duncan "Thorin" Shields, а нашите любими коментатори Matthew "Sadokist" Trivett и Henry "HenryG" Greer, плюс Jason "moses" O'Toole и Lauren "Pansy" Scott ще са заели своите позиции на масата. Ако се чудите кой следи действието в игра, и на кого да се сърдите, ако не видите даден фраг, това са: David "prius" Kuntz и Heather "sapphiRe" Garozzo, които ще контролират камерата в игра.

Цялото действие може да проследите с коментар на български език в канала на HFTV, където Никола "Niku" Гяуров и Георги "lop" Цанев ще се погрижат за вашето настроение!

Ето и пълният списък с таланти:

United Kingdom O. J. Borg - Водещ

United States Tres "stunna" Saranthus - Репортер

United Kingdom Alex "Machine" Richardson - Водещ на анализаторското бюро
Australia Chad "SPUNJ" Burchill - Анализатор
Serbia Janko "YNk" Paunovic - Анализатор
United Kingdom Duncan "Thorin" Shields - Анализатор

United Kingdom Henry "HenryG" Greer - Коментатор
Canada Matthew "Sadokist" Trivett - Коментатор
United States Jason "moses" O'Toole - Коментатор
United Kingdom Lauren "Pansy" Scott - Коментатор

United States David "prius" Kuntz - Observer
United States Heather "sapphiRe" Garozzo - Observer

Ето и как ще се разпредели наградният фонд, от $300,000:

1. - $125,000
2. - $50,000
3-4. - $22,000
5-6. - $11,000
7-8. - $7,500
9-12. - $6,000
13-16. - $5,000

 

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар