Наръчник на зрителя: IEM Sydney
CS:GO

Наръчник на зрителя: IEM Sydney

IEM Sydney започва във вторник, така че ще ви оставим малко информация, която да ви ориентира какво точно ще се случи.

CS:GO се завръща в Австралия, чрез IEM Sydney 2018, а пък това ще продължи от 1-ви до 6-ти Май, с $250,000 награден фонд.

Space Soldiers и Natus Vincere - 2 от отборите, които бяха сред 16-те отбора идващи на турнира, не можаха да осигурят визи за всички играчи и на тяхно място ще играят Legacy и G2.

Групи с двойна елиминация, всяка с по 8 отбора. Първите мачове ще бъдат във формат Bo1, а всички останали ще са Bo3.

Победителите от "upper-bracket" финалите ще се класират директно за полуфиналите, а падналите отиват на четвъртфинали. Победителите от "lower-bracket" финалите също отиват на четвъртфинали.

Първите мачове:

Group A
Europe FaZe vs. Australia ORDER
Australia Legacy  vs. Australia Renegades
United States Cloud9 vs. Australia Grayhound
China TyLoo vs. Brazil SK
   
Group B
Europe mousesports  vs. Singapore B.O.O.T-d[S]
United States NRG vs. Denmark Astralis
France G2 vs. Korea MVP PK
Australia Chiefs vs. Sweden fnatic

 

Календар:

Вторник , 1-ви Май
05:00  Australia Legacy vs. Australia Renegades BO1
05:00 Europe FaZe vs. Australia ORDER BO1
06:10 United States Cloud9 vs. Australia Grayhound BO1
06:10 China TyLoo vs. Brazil SK BO1
07:20 United States NRG vs. Denmark Astralis BO1
07:20 Europe mousesports  vs. Singapore B.O.O.T-d[S] BO1
08:30 France G2 vs. Korea MVP PK BO1
08:30 Australia Chiefs vs. Sweden fnatic BO1
09:40 Group A upper-bracket полуфинал #1 BO3
09:40 Group A lower-bracket четвъртфинал #1 BO3
13:10 Group A upper-bracket полуфинал #2 BO3
13:10 Group A lower-bracket четвъртфинал #2 BO3
     
Сряда, 2-ри Май
05:00 Group B lower-bracket четвъртфинал #1  BO3
05:00 Group B lower-bracket четвъртфинал #2 BO3
08:30 Group B upper-bracket полуфинал #1 BO3
08:30 Group A lower-bracket полуфинал #1 BO3
12:00 Group B upper-bracket полуфинал #2 BO3
12:00 Group A lower-bracket полуфинал #2 BO3
     
Четвъртък, 3-ти Май
05:00 Group B lower-bracket полуфинал #1 BO3
05:00 Group B lower-bracket полуфинал #2 BO3
08:30 Group A lower-bracket финал BO3
08:30 Group A upper-bracket финал BO3
12:00 Group B lower-bracket финал BO3
12:00 Group B upper-bracket финал BO3
     
Петък, 4-ти Май
08:00 Четвъртфинал #1 BO3
12:00 Четвъртфинал #2 BO3
     
Събота, 5-ти Май
08:00 Полуфинал #1 BO3
12:00 Полуфинал #2 BO3
     
Неделя, 6-ти Май
08:00 Финал BO5

Няма коментари

Напиши коментар