Ясни са и първите мачове на затворените квалификации за IEM Sydney
CS:GO

Ясни са и първите мачове на затворените квалификации за IEM Sydney

След като отворените квалификации отминаха, а българите от Windigo не успяха да се класират, то имаше други отбори които го направиха.

И двете затворени квалификации ще се проведат от 6-8 февруари, като ще бъдат във формат Bo3 с двойна елиминация, а финалът ще бъде Bo5.

И от двата региона само най-добрия отбор ще се класира за турнира с награден фонд 250 хил. долара в Сидни, който ще се проведе от 30 април до 5 май.


BIG ще бъдат един от отборите, които ще се борят за квота на затворената квалификация за IEM Sydney

В Европа, отбори като North, HellRaisers и BIG ще се борят за местата, като са ясни и първите мачове:

Denmark North vs. France 3DMAX
France G2 vs. Denmark OpTic
Other HellRaisers vs. Russia forZe
Germany BIG vs. Serbia Valiance

North понесоха сериозни трусове последно време, след като не се класираха за Intel Extreme Masters Katowice Major 2019, а след като получиха втори, дори трети шанс да го направят, те отново не успяха. Впоследствие загубиха и треньора си - ave, който трябва да обърне внимание на семейството си, тъй като ще му се роди дете през пролетта. На негово място вече ще бъде mithR, който ще направи всичко, за да се получат нещата.

BIG наскоро взеха услугите на Ismailcan "XANTARES" Dortkardes, а наскоро Owen "smooya" Butterfield реши да си даде пауза, след като въобще не е доволен от резултатите които показва и въобще от представянето си. На негово място се завърна nex, който е отново жаден за победи.


В Северна Америка, Ghost са най-високопоставеният отбор от всички, които ще се борят за място на турнира в Австралия.

Следните четири мача са вече ясни:

United States Ghost vs. United States Bad News Bears
Brazil Luminosity vs. United States eUnited
United States Envy vs. United States Swole Patrol
North America compLexity vs. United States Win Scrims Not Matches

Двата най-добра отбора ще бъдат ясни в петък, а тогава те ще се присъединят към вече ясните кандидати за титлата - MIBR, FaZe и Renegades.

Australia Renegades
Brazil MIBR
Other Поканен #5
Other Поканен #7
Europe Квалификация Европа
Asia Квалификация Азия #1
Asia Квалификация Азия #3
Oceania Квалификация Океания #2


Europe FaZe
Other Поканен #4
Other Поканен #6
Other Поканен #8
North America Квалификация Северна Америка
Asia Квалификация Азия #2
Oceania Квалификация Океания #1
Oceania Квалификация Океания #3

Още сме в самото начало на 2019, а вече изминаха толкова много мачове, че направо започваме да се объркваме какво сме гледали и какво не. Тепърва предстои и Major, който ще може да наблюдавате пряко по HaveFun TV, с коментар на български език!

А до тогава, както винаги - Have Fun!

 

Източник: HLTV

Няма коментари

Напиши коментар
Tags