График с мачовете от основното събитие на The International 8
Dota 2

График с мачовете от основното събитие на The International 8

Груповата фаза вече приключи и е време да се насочим към най-интересната част от тазгодишното издание на The International, а именно основното събитие.

В тази статия ще засегнем всички мачове, които ще се проведат в основното събитие - от днес в 20:00 часа до финала в събота, като всеки ден ще се връщаме и ще оставяме линкове към записи и резултати от вече изминалите игри.


Схема на турнира


Мачове от ден 1


Upper Bracket осминафинал / Best of 3

20 август, 20:00 часа
Team Liquid
Европа
OpTic Gaming
САЩ
2 - 0
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Upper Bracket осминафинал / Best of 3

20 август, 23:00 часа
Virtus.pro
Русия
PSG.LGD
Китай
0 - 2
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Lower Bracket рунд 1 / Best of 1

21 август, 02:00 часа
Fnatic
Малайзия
Team Serenity
Китай
0 - 1
­

Запис от играта


Lower Bracket рунд 1 / Best of 1

21 август, 03:00 часа
TNC Pro Team
Филипини
Mineski
Малайзия
0 - 1
­

Запис от играта


Lower Bracket рунд 1 / Best of 1

21 август, 04:00 часа
Newbee
Китай
Winstrike Team
Русия
0 - 1
­

Запис от играта


Lower Bracket рунд 1 / Best of 1

21 август, 05:00 часа
VGJ.Thunder
Китай
Vici Gaming
Китай
0 - 1
­

Запис от играта


Мачове от ден 2


Upper Bracket осминафинал / Best of 3

21 август, 20:00 часа
VGJ.Storm
САЩ
OG
Европа
0 - 2
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Upper Bracket осминафинал / Best of 3

21 август, 23:00 часа
Evil Geniuses
САЩ
Team Secret
Европа
2 - 0
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Lower Bracket рунд 2 / Best of 3

21 август, 02:00 часа
OpTic Gaming
САЩ
Team Serenity
Китай
2 - 0
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Lower Bracket рунд 2 / Best of 3

21 август, 03:00 часа
Virtus.pro
Русия
Mineski
Малайзия
2 - 0
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Мачове от ден 3


Lower Bracket рунд 2 / Best of 3

22 август, 20:00 часа
VGJ.Storm
САЩ
Winstrike Team
Русия
2 - 0
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Lower Bracket рунд 2 / Best of 3

22 август, 23:00 часа
Team Secret
Европа
Vici Gaming
Китай
2 - 1
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2 Запис от игра 3


Upper Bracket четвъртфинали / Best of 3

23 август, 02:00 часа
Team Liquid
Европа
PSG.LGD
Китай
0 - 2
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


OpenAI шоу-мач #1 / Best of 1

23 август, 03:00 часа
OpenAI Five
САЩ
paiN Gaming
Бразилия
0 - 1
­

Запис от играта


Upper Bracket четвъртфинали / Best of 3

23 август, 05:00 часа
OG
Европа
Evil Geniuses
САЩ
2 - 0
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2 Запис от игра 3


Мачове от ден 4


Lower Bracket рунд 3 / Best of 3

23 август, 20:00 часа
OpTic Gaming
САЩ
Virtus.pro
Русия
1 - 2
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2 Запис от игра 3


Lower Bracket рунд 3 / Best of 3

23 август, 23:00 часа
VGJ.Storm
САЩ
Team Secret
Европа
0 - 2
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Lower Bracket рунд 4 / Best of 3

24 август, 02:00 часа
Evil Geniuses
САЩ
Virtus.pro
Русия
2 - 0
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


OpenAI шоу-мач #2 / Best of 1

24 август, 03:00 часа
OpenAI Five
САЩ
Big God
Китай
0 - 1
­

Запис от играта


Про шоу-мач / Best of 1

24 август, 06:00 часа
Team BurNIng
--
Team rOtk
--
1 - 0
­

Запис от играта


Мачове от ден 5


Lower Bracket рунд 4 / Best of 3

24 август, 20:00 часа
Team Liquid
Европа
Team Secret
Европа
2 - 0
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Upper Bracket финал / Best of 3

24 август, 23:00 часа
PSG.LGD
Китай
OG
Европа
1 - 2
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2 Запис от игра 3


Lower Bracket рунд 5 / Best of 3

25 август, 02:00 часа
Evil Geniuses
САЩ
Team Liquid
Европа
2 - 0
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Мачове от ден 6


Lower Bracket финал / Best of 3

25 август, 20:00 часа
PSG.LGD
Китай
Evil Geniuses
САЩ
2 - 0
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2


Гранд финал / Best of 5

26 август, 00:00 часа
OG
Европа
PSG.LGD
Китай
3 - 2
­

Запис от игра 1 Запис от игра 2 Запис от игра 3 Запис от игра 4 Запис от игра 5

Няма коментари

Напиши коментар